Home

ψυχή Ζηλωτής Δραπετεύω beh na lyžích michal novák γυμνός Εθνικός ύμνος Απαλά

Novák dojel v masáku na 15. místě, Tour de Ski vede Rus Bolšunov | iSport.cz

Byla to zábava, říká o nejlepším výsledku v kariéře běžkař Novák. Ve  sprintu ve Falunu skončil třináctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Byla to zábava, říká o nejlepším výsledku v kariéře běžkař Novák. Ve sprintu ve Falunu skončil třináctý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Michal Novák na MČR v běhu na lyžích - Aktuálně.cz

24 hodin Michala Nováka | Bez frází

Michal Novák - Posts | Facebook

Běžcům na lyžích Šellerovi s Novákem těsně unikly stupně vítězů |  ČeskéNoviny.cz
Běžcům na lyžích Šellerovi s Novákem těsně unikly stupně vítězů | ČeskéNoviny.cz

BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ: Fantazie. Novák dosáhl ve sprintu na skvělá umístění -  Chebský deník
BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ: Fantazie. Novák dosáhl ve sprintu na skvělá umístění - Chebský deník

Mladší brácha české běžkařské jedničky Novákové? Už řádí v Alpen Cupu -  iDNES.cz
Mladší brácha české běžkařské jedničky Novákové? Už řádí v Alpen Cupu - iDNES.cz

Bolšunov triumfoval i na klasických 15 km, Novák byl patnáctý. Ženám vládla  Svahnová – ČT sport – Česká televize
Bolšunov triumfoval i na klasických 15 km, Novák byl patnáctý. Ženám vládla Svahnová – ČT sport – Česká televize

Michal Novák - Běh na lyžích - informace o sportovci | iSport.cz

Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích  se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák si na patnáctce dojel pro 35. místo, mistrem světa v běhu na lyžích se stal Nor Holund | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Michal Novák - FlashSport - všechny sportovní zprávy na jednom místě

Běžec na lyžích Novák má světové stříbro v kategorii do 23 let - iDNES.cz

VYSOCINA-ARENA

půda lopata Bez beh na lyžích michal novák - richmondfuture.org

Novák byl na 15 km na Tour de Ski jednadvacátý, Razýmová dojela patnáctá -  Sport.cz
Novák byl na 15 km na Tour de Ski jednadvacátý, Razýmová dojela patnáctá - Sport.cz

Novák má další český titul, Hynčicová těsně předstihla Razýmovou - iDNES.cz

Reprezentanti v běhu na lyžích (zleva) Kateřina Razýmová, Michal Novák a  Barbora Havlíčková - DUKLA
Reprezentanti v běhu na lyžích (zleva) Kateřina Razýmová, Michal Novák a Barbora Havlíčková - DUKLA

Novák i Razýmová mají další body! Ve Falunu doběhli v první dvacítce - NOVA  Sport
Novák i Razýmová mají další body! Ve Falunu doběhli v první dvacítce - NOVA Sport

Fotogalerie sportovce Petr Knop

Český tým pro Nové Město: Ostřílené hvězdy i úplní nováčci (IHNED.cz)

Michal Novák v elitní desítce na juniorském MS, Petr Knop 13. v kategorii  U23 | Czech ski
Michal Novák v elitní desítce na juniorském MS, Petr Knop 13. v kategorii U23 | Czech ski